YouTube toplu müzik videolarını MP3’e dönüştürmek

1
1307
Görüntüleme

YouTube toplu müzik videolarını MP3'e dönüştürmek, internet-siteleri internet grafik-multimedya , youtubemp3ceviri

YouTube kullanıcılarının şüphesiz en çok araştırdığı, yapmaya çalıştığı şeylerden biri de YouTube toplu müzik videolarını MP3’e dönüştürmek ve bilgisayarda, telefonda dinlemek. YouTube to MP3 converter siteleri oldukça çok var fakat işi yavaşlatması bazı kullanıcıları sıkabiliyor(şahsen benim için işkence geliyor).

Piyasadaki popüler programlardan biri olan “Mediahuman Youtube MP3 to Coertnver” programıyla işi daha kolay hâle getirebiliriz. Kopyaladığınız linkleri panoya yapıştırın, toplu şekilde indirin. Veya playlistinizin linkini, bir başkasının playlist linkini panoya kopyalayarak playlistteki tüm videoları MP3’e dönüştürün. Hangilerinin inip inmeyeceğini seçebilme seçeneğiniz de mevcut. Oldukça şık ve kullanışlı arayüze sahip olan program ile bu yazımızda YouTube‘tan müzik videolarını MP3’e nasıl çeviririz anlatacağız.

YouTube toplu müzik videolarını MP3'e dönüştürmek, internet-siteleri internet grafik-multimedya , youtubemp3ceviri

YouTube Toplu Müzik MP3 Çeviri Nasıl Yapılır?

1. Öncelikle “Mediahuman Youtube MP3 to Converter” programını buraya tıklayarak indirelim. Programın ücretli ve ücretsiz sürümleri mevcuttur. Ücretsiz sürümü MP3 olarak indirmek isteyenler için ideal bir seçim. Pro sürümüne ihtiyaç olacağını pek düşünmüyorum.

2. Kurulumdan sonra programı başlatalım. Ve Youtube’tan müzik videomuzun linkini kopyalayalım. Program otomatik olarak kopyaladığınız linki panoya ekleyecektir. İstediğimiz an indirilmeye hazırdır.

[tpsscode themes=”theme2″]

 

Bu Yazıyı Oyla

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here