Youtube Reklamlarını Engelleme

0
342
Görüntüleme
youtube reklam engelleme ios, android, mobil

Bilgisayar ve cep telefonlarında kullanılan Youtube’de izlediğiniz videoların önünde veya yanında ortaya çıkan reklamlardan sıkılıyorsanız, kaldırabilirsiniz. Mobil cihazlar ve masaüstü bilgisayarlardan Youtube reklamlarını engellemek istiyorsanız programla veya program kullanmadan kaldırmak mümkün.

Youtube Reklamları Nasıl Engellenir?

Youtube’de video ekleyerek para kazanmak isteyen milyonlarca kişi var. Ürün inceleme, program, oyun, yemek, araba, spor, makyaj konusunda videolar yükleniyor. Kişilerin izlediği videoya göre, videonun içinde ve sayfanın yanlarında reklamlar çıkar. Video başlamadan çıkan reklamlar kullanıcıları rahatsız edebilir.

Youtube Mobil’de Reklamları Engelleme

Mobil cihazlarda kullandığınız Youtube’da reklamları engellemek için programlar bulunuyor. Adguard, Adblock Plus, Adclear gibi uygulamaları kullanarak reklamları engelleyebilirsiniz. Reklam engelleme programlarını android cep telefonlarında kullanabilirsiniz.

Mobil cihazlarda Youtube reklamlarını engellemek için ikinci yol var. Youtube uygulamasının modlanmış sürümlerini kullanabilirsiniz. Youtube Vanced, OG Youtube, NewPipe gibi alternatif sürümleri kullanarak reklamlardan kurtulabilirsiniz.

 İOS İşletim Sistemlerinde Youtube Reklamlarını Engelleme

App Store’de reklam engelleyici programlar bulunuyor ancak sadece Safari uygulamasında çalışıyor. Adguard veya Adblock gibi reklam engelleme programlarını kullanarak Youtube uygulamasında reklamları engelleyebilirsiniz. Bu iki program dışında fazla reklam engelleme programı bulunmuyor. Android reklam engelleme programları App Store’de tespit edildiğinde hemen kaldırılıyor.

Bilgisayarlarda Yotube Reklamlarını Engelleme

Adblock, Adblock Plus For Chrome, Adguard Web Filter programlarını kullanabilirsiniz. Masaüstü veya dizüstü bilgisayarlarda internet tarayıcısı olarak kullandığımız Google Chrome, Firefox, Opera, İnternet Explorer’da uyumlu çalışan reklam engelleme programlarını kullanarak reklamlardan kurtulabilirsiniz.

Youtube Reklamlarını Engelleme
5 (100%) 3 Kez Oylandı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here