Supersu Root Atma Nasıl Yapılır

0
1543
Görüntüleme
supersu root atma nasıl yapılır ?

Supersu Root Apk Nasıl Yapılır

Android kullanıcısıysanız, “root” kelimesini biliyor olabilirsiniz. Supersu dünyanın en popüler root atma uygulamalarından biridir. Telefonunuz için bir güvenlik görevlisi gibi davranır, uygulama izinlerini yönetmenize ve uygulamaların sınırlarını aşmadığından emin olmanıza yardımcı olur. Supersu, kötü amaçlı uygulamaların cihazınızın tüm seviyelerine yönetici düzeyinde erişememesini sağlamak için harika bir yoldur.

Supersu dünyaca ünlü Android geliştiricisi Chainfire tarafından oluşturuldu. Şu anda Google Play Store’da toplam 479.518 yorumdan 5 üzerinden ortalama 4,3 yıldız aldı. Ayrıca 50 milyon ila 100 milyon kez indirildi. Supersu’yu kurduktan sonra, uygulamalar kendilerine süper kullanıcı izinleri vermeye çalıştıklarında bilgi alırsınız.

Root Atma Nasıl Yapılır ?

Root işlemi nasıl yapılır ? Aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Köklü Android kullanıcıları için Supersu neden bu kadar önemli?

Çünkü köklenmenin dezavantajlarına bakarsanız, “güvenliğin” tek dezavantaj olduğunu göreceksiniz. Supersu bu dezavantajı reddetti. Sonuçta, Supersu ile köklü Android telefonunuz köklü Android telefonunuz kadar güvenli olabilir.

Avantajları

Supersu, Android geliştirme topluluğunun parlayan yıldızlarından biri olan Chainfire tarafından yapılan ücretsiz bir uygulamadır. Supersu olmadan, köklendirme Android hiçbir şey yapmaz: köklendirme Android cihazınızın temel katmanlarına erişmenizi sağlar. Ancak, Supersu ile hangi uygulamaların o katmana erişebileceğini de kontrol edebilirsiniz. Bu, daha iyi güvenlik ve daha iyi işlevsellik anlamına gelir. Bir uygulama süper kullanıcı izni istediğinde, bu uygulamaya İzin Verme veya İzin Verme seçeneğini belirleyebilirsiniz. Supersu bir daha asla sormasın diye “Hatırla” yanındaki kutuyu da işaretleyebilirsiniz.

Supersu Uygulamasını Kurma Adımları

Yüklemek için, telefonunuzda TWRP Kurtarma gerekir. Öncelikle, en son Supersu root atma uygulamasını güvenilir bağlantıdan indirdiğinizden emin olun. Şimdi Supersu root atma uygulamasını dahili belleğinizin kök dizinine taşıyın. Telefonunuzu kapatmanız gerekir ve Tamamen kapattıktan sonra, aynı anda “Ses YUKARI + Güç düğmesine basarak TWRP Kurtarma moduna geçin. Telefonunuz TWRP Kurtarma programına girdiğinde, şimdiki ROM’unuzun tam bir yedeğini alın.

Bir yedekleme almak için, Yedekle düğmesine dokunun -> Veri, sistem ve önyükleme gibi bölümleri seçin. Şimdi seçilen bölümlerin yedeğini almak için kaydırın. İşiniz bittiğinde, şimdi telefonunuzda Süpersu root atma programını kurabilirsiniz. KURULUM menüsünde dokunun ve Gözat ve zip dosyasını seçin. Şimdi flaşı onaylamak için kaydır. Android cihazınızı SuperSU Zip kullanarak başarıyla kurdunuz. Şimdi sistemi yeniden başlat öğesine dokunun. Şu an root çalışıyor olmalı. Doğrulamak için, Google Play Store’a gidin ve kök durumunu kontrol etmek için Kök Denetleyicisi uygulamasını indirin . Kök denetleyicisi uygulaması kök erişiminin uygun olduğunu söylüyorsa, akıllı telefonunuzda kök kullanımının tadını çıkarın.

Diğer Root Atma Yöntemleri

Yukarıdaki root atma tekniği faydalı bulmadıysanız aşağıdaki yöntemleri deneyebilirsiniz;

Supersu Root Atma Nasıl Yapılır
5 (100%) 5 Kez Oylandı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here