İnstagram Organik Takipçi Kasma 2019

0
734
Görüntüleme
İnstagram organik takipçi kasma 2019
İnstagram organik takipçi kasma 2019

Merhaba Çözümbuldum okuyucuları, 2019 yılının en popüler sosyal ağı olan instagram‘da Instagram Organik Takipçi Kasma Yolları’ndan bahsedeceğiz. Bahsedeceğimiz yöntemleri kullanarak zamanla takipçi kitlenizi genişletebilirsiniz.  instagram Organik takipçi kasma yöntemlerini sizler için derledik.

İnstagram Organik Takipçi Kasma Yolları 2019

Aşağıdaki yöntemleri uygulayarak zaman içerisinde doğal ve organik bir şekilde Instagram hesabınızı büyütebilirsiniz.

Unutmayın; “Taşı delen suyun kuvveti değil, damlaların sürekliliğidir.”

1- Instagram Hesabı oluşturma ve Hedef kitle belirleme:

Instagram hesabınızı açmadıysanız hangi konu üzerine instagram hesabı açacağınızı net olarak belirlemelisiniz. Belirleyeceğiniz konu sizin hobiniz yada ilgi alanınız olması size daha fazla katkı sağlayacak ve içerik üretirken zorlamadan kolay içerik üretmenize yarayacaktır.

2- Harika bir profil hazırlayın:

Instagram’da hedef kitlenize uygun biyografi açıklaması ve logo dikkat çekmenize fayda sağlayacaktır., Instagram’daki hedefleriniz ve stratejileriniz hakkında net açıklamalar yapabilirsiniz.. İnstagram profiliniz, Sosyal Medya’daki varlığınızı ve sizi ilk bakışta anlamalarına yardımcı olan en önemli araçtır.

3- İlgi Çeken İçerikler Oluşturun:

Hedef kitlenizin Instagram’da neler görmek isteyeceğini iyi bilirseniz; İçeriklerinizi bu doğrultuda hazırlayarak erişiminizi artırabilirsiniz.. İnsanlar içeriğinizi ne kadar beğenir, yorumlar, kaydeder ve paylaşırsa sizin sayfanızında o kadar çabuk büyüyebileceğini ve etkileşimin okadar çok artacağını unutmayın. Bunu yaparaken ilgi çekici başlıklar ve ilgi çekici bir yorum ve resim kullanmayı unutmayın! Unutmayın farklı olmak sizi bir adım öne taşır!

4- İnstagram Hesabınızı Tanıtın:

Web siteniz ya da blogunuz varsa Instagram hesabınızı ekleyin ve Instagram içeriklerinize blogunuzda yer verin. Eğer websiteniz yoksa Popüler takipçisi çok olan ve içeriğinizle alakalı İnstagram sayfalarını bularak resimlerin altına farklı ve ilgi çekici bir yorum yazarak profilinizi ziyaret edilmesini sağlayın.

Takipçi kitlenizi artırmak için Instagram’daki paylaşımlarınızı diğer sosyal ağlarda tanıtın.(Twitter, Facebook vb) Instagram profilinizin gizli olmamasına dikkat edin.

5- Aynı sektördeki hesapları yakından takip edin:

Sizin kategorinizdeki İnstagram sayfalarını takibe alın. Rakip analizi yaparak daha fazla bilgi edinebilir aynı zamanda benzer sayfalarda hesabınızın çıkmasını sağlayabilirsiniz.

6-Benzer Etiketler Kullanmalısınız:

İnstagram sayfanızla alakalı çok aratılan kelimeleri ve hastagleri bulun. Paylaşımlarınızda etiketleri aktif olarak kullanın. .

7-Düzenli ve Doğru Zamanda Paylaşım Yapın!

İnsanlar her şeyden önce heyecanlandıran ve farklı içerikleriniz için sizi takip ediyor bunu unutmayalım. İnsanlar farklı şeyler görmek ve bilmedikleri ilginç olan paylaşımlara odaklanır .Kitlenizi etkilemek için düzenli olarak ve doğru saatlerde içerik yükleyin. Örneğin, geç saatlerde paylaşımda bulunursanız, çoğu insan tarafından görülmez ve Instagram geçmişine gömülür. İş çıkış saatleri ve öğle aralarında paylaşım yapmanız yararınızı olabilir.

8-Göze Hitap Eden Resimler Kullanın:

Instagram görsel bir platformdur. Photoshop öğrenmeniz bu noktada sizi + bir notkaya taşıyacaktır. Aynı zamanda İlgi çekici başlık ve fontlar etkileşimin arttırılmasında önemli bir faktördür.İnsanları sayfanıza çekmek için uygun emojiyi ve alakalı kelimeleri seçin.

İnstagram Organik Takipçi Kasma 2019” adlı yazımızı okudunuz için teşekkür ederiz.

Çözüm Buldum

İnstagram Organik Takipçi Kasma 2019
5 (100%) 2 Kez Oylandı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here