İnstagram Hesabımı Nasıl Dondurabilirim 2019

2
536
Görüntüleme
İnstagram Hesap Dondurma

Merhaba çözümbuldum takipçileri, bu yazımızda İnstagram Hesabımı Nasıl Dondurabilirim sorusunu anlatmaya çalıştık.

Sosyal medya kullanıcıları belli bir süre sonra ya sıkılıyor yada farklı sebeplerden dolayı kullanıcı hesaplarını geçici olarak dondurmak istiyor! Tam bu noktada İnstagram hesap kapatma’nın dışına bize alternatif olarak sunduğu İnstagram Hesabı Dondurma özelliği ortaya çıkıyor. Bazı sosyal medya hesaplarında silme işlemi olmadığını daha önce ki yazılarımızda görmüştük fark Instagram bizlere bu şansı sunmuş durumda. Hesabınızı dondurarak istediğiniz zaman hesabı açma işlemeni gerçekleştirebilirsiniz.

Öncelikle İnstagramdan biraz bahsetmek gerekirse; Günümüzün en büyük sosyal ağlarından biri olan Instagram günden güne popülerliğini artırarak bugünlere kadar geldi. Uygulama sayesinde hayatınızın her anını takipçilerinizle anlık olarak paylaşabiliyorsunuz.

İnstagram hesap dondurma işlemi nasıl yapılır?

instagram hesap dondurma işlemi ile Instagram hesabınızdaki fotoğraflarınız, yorumlarınız ve beğenmeleriniz silinmez. Sadece hesabınız gizlenir yani görüntülenemez.

Tekrardan Instagram girdiğinizde bunlar aktif hale getirilir.  Instagram hesap dondurma geçici olarak hesabın kapatılmasıdır. Ama bu işlemde hiç bir veri silinmez. yüklediğiniz fotoğraflar, yaptığınız yorumlar sadece gizlenir.

Unutmamanız gereken önemli bir nokta, Instagram hesabınızı Instagram uygulaması içinden donduramazsınız. Instagram hesap dondurma işlemini tarayıcı üzerinden Instagram web sitesine girerek yapabilirsiniz.

İnstagram Hesabımı Nasıl Dondurabilirim 2019, sosyal-medya internet , instagram-hesap-dondurma

İnstagram hesabı dondurma

  1. instagram.com‘a bir mobil cihazdan veya bilgisayardan giriş yapın.
  2. Sağ üst köşedeki kullanıcı adınıza tıklayın ve Profili Düzenle‘yi seçin.
  3. Sağ altta Hesabımı geçici olarak kapat‘a tıklayın ve ekrandaki talimatları izleyerek hesabınızı dondurun.

Pek çok kullanıcı Instagram uygulaması üzerinden Instagram hesabını dondurmaya çalışıyor fakat uygulama üzerinde böyle bir seçenek yok.

Instagram hesap dondurma” sadece tarayıcı üzerinden yapılabiliyor.

Ayrıca Instagram hesabınızı dondurmak yerine tamamen kapatmak isterseniz  farklı işlemler uygulamanız gerekmektedir.

Bu konuda “İnstagram Hesabımı Nasıl Dondurabilirim” adlı soruna çözüm bulduk. Farklı problem yaşıyorsanız sitemizi incelemenizi tavsiye ederiz.

İnstagram Hesabımı Nasıl Dondurabilirim 2019
5 (100%) 1 Kez Oylandı

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here