HTC Blinkfeed Reklamlarını Kaldırma

0
692
Görüntüleme

HTC Blinkfeed Reklamlarını Kaldırma, mobil-isletim-sistemleri mobil htc cep-telefonlari android-uygulamalar , blinkfeed-reklam-kaldirma

HTC, geçtiğimiz ay Blinkfeed hakkında önemli bir karar aldı ve HTC telefonlarda yer alan BlinkFeed uygulamasına reklamlar ekledi. Tam olarak tüm ülkelerde yayınlanmamasına rağmen birçok ülkede BlinkFeed uygulaması içerisinde reklamlar mevcut. Birçok HTC kullanıcısı da Sense arayüzünün en çok sevdiği uygulamalarından olan BlinkFeed’in reklamlı olmasından şikayetçi. Reklam içermesi hem veri kaybına hem alan kaybına hem de sistem performans kaybına neden olabiliyor. Bu konudan şikayetçi HTC kullanıcıları için yazımızda Blinkfeed reklam kaldırma işlemi nasıl yapılır ondan bahsettik. Aşağıdaki adımları takip edek “Sponsored”, “Download”, “Buy Now” gibi rahatsız edici reklamlardan kurtulabilirsiniz.

 

1. BlinkFeed paneline giriyoruz. Ardından menüyü görüntülemek için sağ kısma kaydırıyoruz.

2. Panelin sağ üst köşesinde bulunan üç noktalı simgeye dokunalım.

3. Karşımıza gelen menüden Ayarlar‘a girelim.

4. Aşağı doğru inin ve Özelleştir bölümünde yer alan Manage Ads(Reklamları Yönet)‘e dokunalım.

5. Turn off interest-based ads” (İnternet tabanlı reklamları devre dışı bırak) kutucuğunu işaretleyelim.

6. İşlem başarılı şekilde gerçekleşmiş olacaktır. Artık HTC’nin BlinkFeed servisinde reklamları görüntüleyemeyecek uygulamayı keyifle kullanabileceksiniz.

 

Bu yazımızda HTC Blinkfeed reklam kaldırma nasıl yapılır ondan bahsettik. Yukarıdaki adımları uyguladığınız hâlde hala reklamlar karşınıza çıkıyorsa aşağıdaki yorum bölümüne yorum olarak yazarak sorununuza çözüm bekleyebilirsiniz.

[tpsscode themes=”theme2″]

Bu Yazıyı Oyla

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here