Samsung Galaxy S6 Ana Ekran Ayarları

3
14693
views

Samsung’un amiral gemisi durumundaki Samsung Galaxy S6 akıllı telefonu oldukça iyi satış rakamları yakaladı. Ve satın alan kullanıcılar hâla telefonun özelliklerini tam olarak keşfedebilmiş değil. Ayarlar, kısayollar gibi birçok işlevler konusunda bilgisi bulunmayan Galaxy S6 kullanıcılarının sayısı da bir hayli fazla.

Birçok işleve sahip olan Samsung Galaxy S6, ana ekranda yer alan uygulama simgelerinin değiştirilebilme özelliğine sahip. Basit bir işlev gibi gözükse de ana ekranda görmek istediğiniz uygulama sayısını arttırabilmeyi sağlıyor.

Benzer şekilde Galaxy S6 Edge için de bulunan bu özellikler ile amiral geminizin kontrolü sizde olsun. İşinize yarayacak ana ekranda yer alan simge sayısını arttırma-azaltma özelliğinin nasıl yapıldığını aşağıdaki adımları uygulayarak öğrenebilirsiniz.

Samsung Galaxy S6 Ana Ekrandaki Uygulamaların Sayısı Nasıl Değiştirilir?

1. Samsung Galaxy S6 ana ekranına gelelim.

2. Ana ekrandaki boş yere uzunca dokunalım. Karşımıza ayarlama seçenekleri gelene kadar dokunmalıyız.

3. Ve karşımıza dört seçenek gelecek. Duvar kağıtları, widgetlar, temalar ve grid. Ana ekrandaki uygulamaların sayısını arttırmak veya azaltmak için “Ekran Gridi”ne dokunalım.

Galaxy-S6-Ana-Ekran-1
Galaxy S6 Ekran Gridi

4. 4×4, 4×5 ve 5×5 gibi pek çok grid seçeneği karşımıza çıkacak ve bunlardan herhangi birine dokunarak önizleme yapabilir, hem dikey hem de yatay olarak nasıl dizildiklerini görebilirsiniz.

Galaxy-S6-Ana-Ekran-1
Galaxy S6 grid seçenekleri..

5. Olmasını istediğiniz grid seçeneğini seçtikten sonra aşağıda bulunan onaylama butonuna dokunalım. İşlem bu kadar!

Yukarıdaki adımları uygulayarak Samsung Galaxy S6 ve Samsung Galaxy S6 Edge cihazlarımızın ana ekranındaki uygulama yerleşim planını değiştirebilir, ana ekrana eklemek isteyeceğimiz uygulamaların sayısını arttırabiliriz. Yukarıdakileri uyguladığınız hâlde hala bir problem ile karşılaşıyorsanız yorum olarak bildirebilir, sorununuza çözüm alabilirsiniz.

3 YORUMLAR

  1. Ekran görünümü degisti uygulamalarda daha büyük gözüküyor. Ayrıca ekrana ne kadar uzun bassamda screen grid açılmıyor. Widgete basipta çöpe atmak uygulaması da çalışmıyor. Ne yapmalıyım.

  2. +++ BUY fifa coins online – BUY THEM HERE +++

    Buy Fifa 17 Coins, fifa 17 Ultimate Team account in our store is your wisest option.Fifa 17 coins and Fut 17 Account for all structures are available in full shares with most cost-effective price and immediate beginning.Why we are the best fifa 17 coins sellers and the most professional? We have been promoting fifa 17 coins and fifa 17 aspects account for decades and we’ve the finest team assisting you if you happen to buy fifa 17 coins. Fifa 16 Coins on the net are not any other fifa 17 coins on-line shops which are cheaper than us. fully genuine legit reseller !

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here