League of Legends 0 Kbps Sorunu Çözümü

1
952
Görüntüleme

Merhabalar, League of Legends yüklemek ve oynamak isteyen kullanıcıların en sık karşılaştığı 0 Kbps sorunun çözümünü alternatifleriyle bu yazımızda anlatacağız.

League of Legends 0 Kbps Sorunu Çözümü, online-oyunlar league-of-legends , Lol-0kbps-sorunu-1024x58

Sorun tek bir şey yüzünden kaynaklanıyor olabilir veya birden fazla şey sorunu tetikleyebilir. Aşağıda çözüm yolları yer almaktadır. Deneyerek sorununuzu çözüme ulaştırabilirsiniz.

1. Sadece bekleyin. 0 Kbps olarak görünse de launcher arka planda dosyaları kurmakta.

2. Antivirüs ve güvenlik duvarınızı geçici olarak devre dışı bırakarak aşağıdakileri uygulayın;

Takip edin: C:\Riot Games\League of Legends\RADS\projects\lol_air_client\releases\{en yüksek sürüm numarası}

releasemanifest’e girin.
S_OK’ a girin.

Deplay isimli klasörü açın

lib (klasör) silin.
META-INF (klasör) silin.
mod (klasör) silin.
locale.properties (dosya) silin.
lolclient.exe (dosya) silin.
lolclient.swf (dosya) silin.

3. DNS ayarınız otomatikte değil ise otomatiğe alın ve Windows + R tuşlayın. Açılan pencereye “cmd” yazın. Ve sırasıyla aşağıdakileri yazın.

ipconfig /flushdns
ipconfig /release
ipconfig /renew
ipconfig /register dns
exit

4. Windows Updates’e girerek Windows’unuzu güncelleştirin. Güncellemeler bittikten sonra bilgisayarınız yeniden başlatılacak ve başladığında LoL’ü “Yönetici Olarak Çalıştır” ile açıyoruz ardından Ayarlar‘dan Onar‘a tıklıyoruz dosyalarımız onarıldıktan sonra bekliyoruz. Biraz bekledikten sonra tüm dosyalarımız inmiş ve hazır şekilde bizi bekliyor oluyor.

5. Sunucuyu “Okyanusya” olarak değiştiriyoruz. Tüm LoL dosyaları indikten sonra sunucuyu tekrardan “Türkiye” yaparak oyunumuza giriyoruz.

6. Riot Games > League of Legends dosyasının içerisindeki “lol.launcher.admin.exe” yi açarak sorununuzu çözebilirsiniz.

7. Son alternatif çözüm olarak yakınlarımızın bilgisayarından USB yardımı ile LoL dosyalarını bilgisayarımıza kopyalıyoruz. Client’i açıyoruz ve oyunumuza giriyoruz.

League of Legends 0 Kbps Sorunu Çözümü için alternatif çözümlerimiz bu şekildedir. Eğer bu sorunlara daha farklı bir çözüm bulduysanız yorum olarak belirtirseniz sorunu yaşayanlar için alternatif olacaktır.

[tpsscode themes=”theme2″]

Bu Yazıyı Oyla

1 Yorum

  1. ben senin dediğin 3. şeyi yaptım yine olmadı sonra kapattım baştan yüklüyodum 0kpbs falan olmadı yüklendikten sonra error verdi o cmd ye yazdıklarım yüzünden oldu heralde onları nasıl geri alabilirim

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here