iOS 8.3 Jailbreak Apple Driver Hasn’t Been Found Hatası Çözümü

0
832
Görüntüleme

iOS 8.3 Jailbreak Apple Driver Hasn’t Been Found Hatası Çözümü, mobil ios-teknik-sorunlar ios cep-telefonlari apple , ios-jailbreak

Bazı Apple kullanıcılarının sonuna kadar cihazını kullanabilmesi, özgürlüğe kavuşabilmesi için jailbreak yaptığını duymuşsunuzdur veya biliyorsunuzdur. Ve iOS 8.3 cihazlara jailbreak geldikten sonra jailbreak yapmak isteyenlerin sayısı çoğaldı. Ama yapmaya çalışırken bir sorun ile karşılaşılıyor. Apple Driver Hasn’t Been Found hatası alan kullanıcılar için bu yazımızda çözümünü açıkladık.

Bilindiği üzere Taig, iOS 8.3’e sahip cihazlar için jailbreak’i duyurdu. Apple Driver Hasn’t Been Found hatası ve çözümü için aşağıdaki adımları uygulayabilir, sorununuzu çözebilirsiniz.

1. Son güncellemeyi indirdiğinizden emin olun. Taig’in resmi sitesinden son güncellemeyi buradan edinin. Alternatif olarak buradan da indirebilirsiniz.

Güncelleme Özellikleri:

  • En son sürüm iTunes için sorunları saptar ve giderir.
  • Cydia Substrate ile uyumlu(Mobil Substrate)
  • iDevice ile eşleşirken “boş ayarlar” sorununu giderir.
  • Ulcache sorunlarını giderir.

2. Güncellediğiniz hâlde sorun devam ediyorsa buradan Apple Driver‘ı kurun ve tekrar deneyin.

Apple Driver Hasn’t Been Found hatası için yukarıdaki adımları uygularsanız büyük ihtimal sorununuz çözülecektir. Eğer sorununuz hala devam ediyorsa aşağıdan yorum olarak bildirebilir, sorununuza çözüm bulabiliriz.

[tpsscode themes=”theme2″]

Bu Yazıyı Oyla

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here