Facebooktan nasıl video indirebilirim? Günümüz malum dünyanın bir numaralı sosyal ağı olan ve en popüler siteler arasında ilk 3 içinde yer alan Facebook üzerinden ara sıra beğendiğimiz videoları indirmek isteriz. Facebook üzerinden video indirmek için 2 seçenek karşımıza çıkıyor.

En basit şekilde nasıl video indirebiliriz ? 

İlk olarak anasayfa üzerinden video sayfalarına girerek, videonun tek olarak açıldığı sayfaya gidelim. Bu noktada tarayıcıda yazan ”www” ile başlayan yeri siliyoruz ve başına ”m” yazıp entere basıyoruz. Bu şekilde bizi facebook mobil siteye yönlendirmiş oluyor. Oynatma simgesine tıklayarak videoyu başlatıyoruz ve ardından sağ tık yaparak video olarak kaydet seçeneğine basıyoruz. Video indirme işlemi başlıyor.

 

Bu şekilde video indiremiyorsanız pratik olarak video indirme uygulamalardan birini bilgisayara kurabilirsiniz. Internet Download Manager gibi tarayıcıya entegre edilmiş program yardımı ile Facebook ve diğer sitelerden video indirebilirsiniz.

cozumbuldum
 Uzun süredir çeşitli sitelerde teknoloji editörlüğü yapmış ve yürüttüğü bazı internet projelerinde de başarılı olmuştur. Ve şimdiki zamanını Çözümbuldum.com'a ayırmaktadır. 
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız / Ortalama puan: 5,00.
Loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir