oyun-istek-facebook

Merhabalar bu yazımızda Facebook’ta en çok sinir olduğumuz durumlardan biri olan Facebook oyun isteklerini engelleme sorununun çözümünü anlatacağız.

Facebook’ta dolaşırken gelen oyun, uygulama bildirimleri oldukça sinir bozucu durum. Bayadır büyük  bir sorun haline gelmiş olan Facebook oyun isteklerini engelleme problemi için birçok yöntem denemişsiniz fakat olmamıştır. Ve artık Facebook üzerinden bu sorunu kolay bir şekilde halledebileceğiz.

Facebook Oyun İsteklerini Engelleme

1. İlk olarak Facebook anasayfanın sağ üst köşesindeki yere tıklıyoruz.

FB-Oyun-istek-1

2. Daha sonra Ayarlar’a tıklıyoruz.

FB-Oyun-istek-2

3. Sol tarafta bulunan Engelleme’ye tıklıyoruz.

FB-Oyun-istek-3

4. Aşağı kaydırarak Uygulamaları Engelle kısmına geliyoruz ve buradan bildirimlerinin gelmesini istemediğiniz uygulama veya oyun isimlerini yazıyoruz. Ve yazmış olduğunuz uygulama veya oyunların bildirimleri artık size gelmiyor.

FB-Oyun-istek-4

 

Yukarıda Facebook oyun isteklerini engelleme işlemi için çözüm adımları verilmiştir. Adımları uyguladığınız halde hala bildirimler alıyorsanız aşağıdan yorum olarak bildirebilir, sorununuza farklı bir çözüm yöntemi bulabilirsiniz.

cozumbuldum
 Uzun süredir çeşitli sitelerde teknoloji editörlüğü yapmış ve yürüttüğü bazı internet projelerinde de başarılı olmuştur. Ve şimdiki zamanını Çözümbuldum.com'a ayırmaktadır. 
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız / Ortalama puan: 5,00.
Loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir