Clash of Clans Köy Adı Değiştirme

12
1709
views

Clash-of-Clans

Android ve iOS platformlarının popüler, en çok hasılat yapan strateji oyunu bildiğiniz üzere Clash of Clans’tir. Oyunun amacı köyü geliştirmek, ordular kurarak diğer köylerle savaşmak ve dünya-ülke sıralamasına girmektir. Oldukça kullanıcıya sahip olan Clash of Clans’te daha önceden köy adı değiştirme diye bir seçenek bulunmuyordu. Fakat gelen güncelleme ile Clash of Clans köy adı değiştirme seçeneği eklendi.

Başlarda öylesine konulan köy adı ve sonra gelişmiş bir köye sahip olunduktan sonra koyulan köy adının saçma olduğunu savunan kullanıcılar için Clash of Clans köy adı değiştirme seçeneği sunulmuş. Köy adından şikayetçi ve hâla köy adı değiştirme işleminin nasıl yapıldığını bilmeyen oyuncu fazla. Bu yazımızda da Clash of Clans köy adı değiştirme nasıl yapılır açıklayacağız. Aşağıda verilen adımları takip ederek köyünüzün adını değiştirebilirsiniz.

Clash of Clans Köy Adı Değiştirme

1. İlk olarak Clash of Clans oyunumuza giriyoruz. Daha sonra Ayarlar’a dokunuyoruz.

Clash-of-Clans

2.  Ayarlar sekmesinden “Adı Değiştir” butonuna dokunalım.

Clash-of-Clans

3. Son olarak karşımıza çıkan ad değiştirme yerinden koymak istediğimiz adı girerek Clash of Clans köy adı değiştirme işlemini gerçekleştirmiş oluyoruz.

Clash-of-Clans

Clash of Clans köy adı değiştirme işlemi için verilen adımlar bunlardır. Adımları uyguladığınız hâlde hala köyünüzün adını değiştiremiyorsanız aşağıdan yorum olarak bildirebilir, sorununuza farklı çözüm yöntemi alabilirsiniz.

[tpsscode themes=”theme2″]

12 YORUMLAR

 1. Kardeşim aynen dediğin gibi yaptım

  İsmi koydum aynısını tekrar gir dedi yine yaptım

  Önüme

  ONAYLA tamam de dedi

  ONAYLA yazdım tamam tuşuna basılmıyor

  Acil yardım

  NOT: isim değiştirmemin nedeni sinirden saçma birşey yazdım ( udjd ) diye çünkü Telefonumu resetlemiştim ve öteki 44 levellik çarım gitti oyüzden tekrar yapınca sinirden saçma birşey oldu değirtirecem yukarıda dediğim gibi oldu

  LÜTFEN YARDIM EDİN

 2. Hacı benim adım oyunda zaten bir kere başkası tarafından değiştirildi ve değiştirmek istediğim zaten bire adın değiştirildi diyor. Lütfen yardımcı olun

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here